Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.

Nazwa Ustalanie i wypłata odszkodowania za nieruchomości zajęte pod drogi publiczne, które w dniu 31.12.1998r. nie stanowiły własności Skarbu Państwa lub jednostek samorządu terytorialnego, a z dniem 01.01.1999r. stały się z mocy prawa ich własnością - w trybie art. 73 ustawy z dnia 13 października 1998 r. Przepisy wprowadzające ustawy reformujące administrację publiczną.
Opis Wydział Gospodarki Mieniem
Miejsce Starostwo Powiatowe w Bielsku - Białej
Informacja Tel: (33) 8136 - 823
Fax: (33)/812-41-18 (sekretariat wicestarosty)
Klauzula informacyjna dla klientów Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Starosta Bielski – Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej, z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Piastowskiej 40.
Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: iod@powiat.bielsko.pl.
Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zadań określonych przepisami prawa.
Dostęp do danych mają podmioty zewnętrzne świadczące usługi na rzecz Urzędu w zakresie niezbędnym do ich realizacji oraz podmioty uprawnione do dostępu do danych na podstawie przepisów prawa.
Zebrane dane będą przetwarzane do momentu wygaśnięcia podstawy prawnej przetwarzania z wyłączeniem celów statystycznych, archiwalnych i zabezpieczenia przyszłych roszczeń administratora danych.
Podanie danych osobowych w zakresie obowiązujących przepisów ustawowych jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
Przysługuje Pani/Panu, w przypadkach określonych przepisami, prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych podanych dobrowolnie w każdym czasie. Jednakże wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Szczegóły publikacji
Szczegóły publikacji
Data ost. zmiany 2019-09-16 08:56:43
Data utworzenia 2004-04-05
Data udostępnienia 2004-04-05 10:42:49
Osoba odpowiedzialna Krystyna Pytlik
Udostępnił Paweł Polczyk