Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.

Nazwa Obsługa zgłoszeń jednostek wykonawstwa geodezyjnego
Opis Wydział Geodezyjno - Kartograficzny
Miejsce Starostwo Powiatowe w Bielsku - Białej
Informacja Tel: (33)  8 136 846
operaty@powiat.bielsko.pl
fax: (33) 8 136 908
 
Zgłoszenia internetowe prac geodezyjnych https://geodeta.powiat.bielsko.pl
Dodatkowe informacje zgłoszenia z gminy Czechowice-Dziedzice
obsługiwane są w Urzędzie  Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach
Referacie Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami
Informacja Całość zadań z zakresu geodezji i kartografii dla obszaru gminy Czechowice-Dziedzice prowadzi Burmistrz Miasta Czechowice-Dziedzice.
Klauzula informacyjna dla klientów Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Starosta Bielski – Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej, z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Piastowskiej 40.
Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: iod@powiat.bielsko.pl.
Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zadań określonych przepisami prawa.
Dostęp do danych mają podmioty zewnętrzne świadczące usługi na rzecz Urzędu w zakresie niezbędnym do ich realizacji oraz podmioty uprawnione do dostępu do danych na podstawie przepisów prawa.
Zebrane dane będą przetwarzane do momentu wygaśnięcia podstawy prawnej przetwarzania z wyłączeniem celów statystycznych, archiwalnych i zabezpieczenia przyszłych roszczeń administratora danych.
Podanie danych osobowych w zakresie obowiązujących przepisów ustawowych jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
Przysługuje Pani/Panu, w przypadkach określonych przepisami, prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych podanych dobrowolnie w każdym czasie. Jednakże wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Szczegóły publikacji
Szczegóły publikacji
Data ost. zmiany 2022-09-07 12:08:07
Data utworzenia 2005-07-11
Data udostępnienia 2005-07-11 11:54:26
Osoba odpowiedzialna Ewa Sikora
Udostępnił Paweł Polczyk