Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.

Dane podmiotu

Sposoby załatwienia spraw (formularze do pobrania)

Nazwa Wniosek o wydanie karty parkingowej
Opis Wniosek o wydanie karty parkingowej
Miejsce Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Bielsku-Białej
Informacja Tel: (33) 81-36-940
 
Klauzula informacyjna dla klientów Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności Administratorem danych osobowych jest Przewodniczący Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności - Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej, z siedzibą przy ul. Piastowskiej 40. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi spraw związanych z wydawaniem orzeczeń o niepełnosprawności, stopniu niepełnosprawności, legitymacji i kart parkingowych na podstawie przepisu prawa tj. ustawy z dnia 27 sierpnia 1997r. o  rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz  rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15 lipca 2003r. w sprawie orzekania o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności, ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym.
Dostęp do danych mają podmioty zewnętrzne świadczące usługi na rzecz Przewodniczącego w zakresie niezbędnym do ich realizacji oraz podmioty uprawnione do dostępu do danych na podstawie przepisów prawa.
Zebrane dane będą przetwarzane do momentu wygaśnięcia podstawy prawnej przetwarzania z wyłączeniem celów statystycznych, archiwalnych i zabezpieczenia przyszłych roszczeń administratora danych.
Przysługuje Pani/Panu, w przypadkach określonych przepisami, prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych podanych dobrowolnie w każdym czasie. Jednakże wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Kontakt  do Inspektora Ochrony Danych : iodpzon@powiat.bielsko.pl
Szczegóły publikacji
Szczegóły publikacji
Data ost. zmiany 2021-07-16 10:15:38
Data utworzenia 2015-02-11
Data udostępnienia 2015-02-11 13:34:32
Osoba odpowiedzialna Dorota Kożuch
Udostępnił Paweł Polczyk